Sohbet Odaları ile kameralı sohbete bağlan

Sohbet Odası

Sohbet edebileceğiniz sınırsız ücret ödemeden rahatça keyif alarak muhabbet edebileceğiniz kaliteli chat odalarıyla sizlere doyumsuz bir gün yaşamanızı sağlayarak daha güzel bir gün geçirebilmenizi üyelik olmadan sohbete bağlanarak bir çok site üzerinden gerçekleştirememektesiniz.Hep bi üyelik sözleşmesi ücret alma telaşına düşmüş olan sohbet siteleri arasında yenilenen ara yüzü ve sohbetin akıcılığıyla kendisini benimsetmekte olan AskOdalari.NET Sohbet Chat odaları ile sizlerde kaliteli muhabbet etmek istemezmiydiniz.

Kameralı Sohbet ve Chat Odaları

Yenilenmekte olan chat ara yüzü ve sohbet site tasarımı ile sizlere unutamıyacağınız bir sohbet ortamıyla baş başa bırakmaktayız.Sizler yeni arkadaşlarınız ile doya doya sohbet etmeye başlarken hem dostlukların oluşmasını sağlamakla birlikte sizlerin birbirlerinizle yeni paylaşımlarda bulunmasını sağlamakla birlikte yeni sohbet odalarımız aracılığıyla arkadaşlıkların pekişmesini de sağlamaktayız.

 •  Lütfen sohbet kaidelerine uyalım. Küfürlü konuşmalar, tekrarlar, rahatsız edici davranışlardan kaçınalım.
 •  Meselelerinizi sohbet odasındaki operatörlere (nickinin yanında @ olan kişiler) müracaat edebilirsiniz.
 • Nickinizi değiştirmek için /nick yeninick komutunu kullanabilirsiniz. Yada sohbete bağlanmadan önce Takma isim: yazan yere kullanacağınız nicki yazabilirsiniz.
 •  Özel müzakereleriniz için konuşmak istediğiniz kişinin nickinin üstüne çift tıklayın yada /msg nick iletiniz komutunu kullanin.
 • Sohbet konusunda rastgele bir meseleniz yada görüşünüz için ( admin@askodalari.net) mailini kullanabilirsiniz.

Sohbet aramalarında kullanıcılarına hizmet vermekte olan Kameralı Sohbet ve Mobil Sohbet aramalarının yenilenmekte olan eski sohbet sitemiz ile yeni arkadaşlıklar kurarak onlara sohbet etmeye başlamak için beklemeye gerek kalmadan direk muhabbete bağlanarak tanışabilme fırsatını sitemiz üzerinden sizlere ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Sohbet Odaları ile kameralı sohbete bağlan” üzerine 5 yorum

 • Birçok kez kamera olmadan chat yapılan yerlerde takıldım. Kullanıcılardan skype ve facebook istemekten bıkmıştım. Şimdi bunların hiçbirini istemek yerine direkt kameralı sohbete başlayabiliyorsun. Tek gereken bir webcam ve karşıdakinin gönderdiğin kamera isteğini kabul etmesidir. Bir insanın yüzünü görmeden sohbet etmek yerine kamera da sesli sohbet etmek gerçekten çok daha iyi. Sitede birçok arkadaş edindim. Siteye herkesi beklerim ve siteyi kesinlikle tavsiye ederim.

 • çok güzel site gerçekten mmenun kaldim mutlaka ugrayın bu siteye . yeni arkadaşlıklar edinebileceğiniz nadir bedava sohbet odaları.sizlerin kaliteli ortamlarda muhabbet etmesini sağlamak amacıyla sürekli yenilenmekte olan güncel bir sohbet portalı.

 • Kesinlikle memnun kalacağınız bir site. Kaliteli bir ortam ve sürekli kendini yenileyen bir platform. Tebrikler 🙂

 • Merhaba 🙂
  Sunucuya ilk defa girdim ve gerçekten sohbeti ve insanları samimiyeti dört dörtlük en azından kafanız dağılıyor ve makara yapabiliyorsunuz, sizlerde böyle bi ortamda bulunmak isterseniz hiç kaçırmayın gelin derim teşekkürler admin.

Yorumlar kapalı.